Przynieś swoje chleby i ryby, i pozwól Bogu wykonać resztę.

Wpłaty przekazane za pośrednictwem tej strony trafiają bezpośrednio do Fundacji Come and See, a nie do Angel Studios. To nie jest transakcja Pay-It-Forward (zapłać dalej).

Wpłaty przekazane za pośrednictwem tej strony trafiają bezpośrednio do Fundacji Come and See na poczet produkcji polskiej wersji językowej i dotarcia z przesłaniem o autentycznym Jezusie do milionów Polaków. 
Übersicht über die Veröffentlichung

Was wir als Fan-Gemeinschaft möglich machen, sollten wir auch gemeinsam feiern:

10. September (Sonntag)

Livestream zum Crowdfunding

8. Oktober (Sonntag)

Livestream zu Staffel 3 (Szenen, Gäste und vieles mehr)

13. Oktober (Freitag)

Staffelstart mit Episode 1 & Episode 2

20. Oktober (Freitag)

Staffelstart mit Episode 1 & Episode 2

27. Oktober (Freitag)

Episode 5 & Episode 6

3. November (Freitag)

Staffelfinale mit Episode 7 & Episode 8

FAQ

Najczęściej Zadawane Pytania
Czy moja płatność jest bezpieczna?

Absolutnie. Bardzo poważnie traktujemy sprawę bezpieczeństwa wpłat. Korzystamy z wiarygodnej i bezpiecznej platformy transakcyjnej aby zapewnić poufność twoich danych finansowych. Twoje transakcje online są szyfrowane i chronione zgodnie ze standardami branżowymi.

Czy darowizny są zwolnione z podatku w Polsce?

Fundacja Come and See nie jest zarejestrowaną fundacją w Polsce, dlatego wszelkie wpłaty nie można odliczyć od dochodu, w przeciwieństwie do Stanów Zjednoczonych gdzie fundacja jest zarejestrowana.

Czy mogę wpłacić anonimowo?

Oczywiście. Jeżeli chcesz pozostać anonimowy, możesz anonimo wpłacić środki na nasze kampanie. Twoja prywatność jest dla nas ważna i szanujemy twój wybór aby wspierać nas bez ujawniania swojej tożsamości.

Czy mogę udostępnić tą kampanię innym?

Absolutnie! Bardzo zachęcamy abyś udostępnił informację o tej zbiórce swoim przyjaciołom, rodzinie i sieci znajomych. Twoje wsparcie w rozpowszechnianiu informacji pomaga nam docierać do szerokiego spektrum odbiorców i realizowanie polskiej wersji językowej “The Chosen”. 

Jak mogę się zaangażować ponad finansowe wsparcie?

Jest wiele możliwości aby się zaangażować oprócz finansowego wsparcia. Możesz uczestniczyć w naszych spotkaniach społeczności, angażować się w treści jakie umieszczamy na naszych profilach społecznościowych i być ambasadorem serialu “The Chosen” i Come and See. Twój entuzjazm i zaangażowanie odgrywa kluczową rolę w naszej misji. 

Czy otrzymam potwierdzenie wpłaty dla potrzeb polskiego rozliczenia podatkowego?

Niestety nie. Fundacja Come and See jest zarejestrowana w USA i wystawia potwierdzenia tylko dla celów amerykańskiego systemu podatkowego.

Potrzebuję pomocy z moją darowizną. Z kim powinienem się kontaktować?

Jeżeli potrzebujesz pomocy związanej z darowizną albo masz jakieś pytanie, skontaktuj się z amerykańskim zespołem donate@comeandseefoundation.org lub polskim wsparciem kontakt@thechosen.pl Jesteśmy dostępni dla Ciebie aby przekazanie darowizny przebiegło sprawnie.

Co jeśli zbiórka nie zostanie osiągnięta?

Jeżeli, z jakiegoś powodu, zbiórka nie zostanie ukończona, zebrane fundusze nadal zostaną przeznaczone na polską wersję językową serialu “The Chosen”. Każda przekazana kwota pomaga nam zrealizować